Kadra

Kilka słów o naszej kadrze:

pan Damian

mózg całej operacji, miłośnik ekologii i majsterkowania. Osoba z ogromnym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

pani Gosia

tak naprawdę to ona tu rządzi. Osoba z głową pełną pomysłów. Nawet jeśli jej nie widać to na pewno słychać (są podejrzenia, że w poprzednim życiu była śpiewaczką operową).

pani Ada

gdy ci smutno gdy ci źle pani Ada pocieszy cię! Kolorowy ptak naszej świetlicy. Miłośniczka kotów, dobrej muzyki i wyszukanych perfum.

pani Kasia

w przeciwieństwie do naszej poprzedniej bohaterki - jest prawdziwą psiarą. Lubuje się w dobrym jedzeniu, zarówno jego przygotowywaniu jak i konsumpcji. Pani Kasia, o czym mało osób wie, jest prawdziwą gamerką! Oprócz ulubionych gier wideo preferuje też, np. szachy.

pani Ola

z zawodu psycholog, z zamiłowania rękodzielnik - w naszej świetlicy prowadzi nie tylko rozmowy ale też zajęcia, m.in. z podstaw tkania i ozdobnego pisma (brushletteringu).

pan Janek

człowiek orkiestra, dosłownie i w przenośni! Miłośnik muzyki i rockowego brzmienia, anglista. Jeżeli w świetlicy słychać odgłosy perkusji lub młotka to na pewno on. Gdyby był superbohaterem (reszta współpracowników ma nawet podejrzenia, że nim jest) jego atrybutami byłyby gitara elektryczna i młotek.