Integracyjne

ORA KAWIARENKA

Zajęcia stwarzające warunki do rozładowania emocji dnia codziennego, które mają na celu swobodne aczkolwiek kontrolowane rozmowy. Zajęcia prowadzone są w pomieszczeniu “kawiarenki” gdzie przy wpólnej herbatce oraz gorącej czekoladzie i ciasteczku, świeżych lub suszonych owocach i bakaliach stwarzane są warunki do “wygadania się”. Zajęcia prowadzi pani Gosia natomiast sfinansowane są przez ROPS.

"ZE MNĄ BĄDŹ"

To spotkania skierowane do rodziców i dzieci, na których spędzają razem czas, budują pozytywne relacje, świetnie się bawią dbając jednocześnie o kondycję fizyczną. Głównym celem zajęć jest budowanie autorytetu rodziców poprzez wyzwolenie pozytywnych emocji i aktywności rodziców oraz dzieci. Zajęcia dają rodzicom i dzieciom możliwość wzięcia udziału w różnorodnych formach aktywnego i konstruktywnego spędzania wspólnego czasu, takich jak: tenis stołowy, siłownia oraz ścianka wspinaczkowa, bilard. Zajęcia prowadzi pani Gosia, dzięki wsparciu Wojewody Podkarpackiego.

PRZEPIS NA UŚMIECH

Zajęcia prowadzone w “kawiarence Oratorium” w godzinach popołudniowych, przy wspólnej “herbatce z sokiem malinowym i ciasteczku”. Prowadzone są w małej grupce co stwarza odpowiednie warunki do rozmów na przeróżne tematy, “wygadania się” co niesie za sobą odprężenie i relaks. Rozmawiamy na tematy z pozoru małe, błahe, ale z perspektywy dziecka ważne i potrzebne. Duży wpływ na charakter zajęć mają zatem same dzieci. Zajęcia prowadzi pani Gosia natomiast sfinansowane są przez ROPS.

MAŁE I DUŻE PLOTECZKI W KAWIARENCE

Zajęcia prowadzone są w naszej kawiarence. To miejsce gdzie dzieci mają możliwość rozładowania emocji dnia codziennego poprzez wygadanie się przy herbacie, gorącej czekoladzie, czymś na ząb. Dzieci mają okazję do zdrowej rywalizacji przy bilardzie i grach planszowy. Zajęcia prowadzi pani Gosia dzięki wsparciu finansowemu Wojewody Podkarpackiego.