"Zrób to sam"

W tej kategorii możemy wyróżnić następujące zajęcia:

MAGIA DIY

Zajęcia prowadzone przez panią Adę w ramach projektu ROPS. Podczas tych zajęć dzieci wykonują ciekawe przedmioty z pozornie bezużytecznych przedmiotów, np. opakowań plastikowych, szklanych słoików, drewnianych patyków, szyszek, włóczek, waty, piórek i wielu innych rzeczy. Prace, które finalnie powstają to m.in. łapacze snów, ptaszki z włóczki, organizery na przybory szkolne, galaktyka w słoikach, skarbonki ze słoików, ozdoby świąteczne i wiele wiele innych.

MYDEŁKA I KULE KĄPIELOWE

Zajęcia odbywające się dzięki wsparciu ROPS, prowadzone przez panią Adę. Rozwijają one kreatywność i wyobraźnię dzieci. Polegają na samodzielnym wykonywaniu kolorowych i pachnących mydełek oraz kul kąpielowych. Uczestnicy zajęć sami tworzą własne kompozycje zapachowe oraz dekorują własną pracę. Stworzone w ten sposób przedmioty są doskonałym prezentem dla najbliższych i przyjaciół.

"DECOUPAGE MOJĄ PASJĄ"

Zajęcia prowadzi pani Ada. Polegają na ozdabianiu serwetkami lub papierem ryżowym przedmiotów wykonanych z drewna, szkła lub plastiku. W ten sposób mogą powstać przeróżne ozdobne pudełka, skarbonki, zakładki, szkatułki, serduszka czy świąteczne ozdoby. Na wykonane prace można również nanosić szablony i ozdoby. Zajęcia finansowane przez ROPS.