Kulinarne

Zarówno dla miłośników gotowania jak i osób chcących zacząć swoją kuchenną przygodę przygotowaliśmy:

KULINARNE NOCKI

To połączenie dwóch najbardziej popularnych i oczekiwanych przez dzieci zajęć (nocek i warsztatów kulinarnych). Kulinarne nocki to warsztaty o charakterze integracyjno – terapeutycznym, realizowane w godzinach nocnych. Zajęcia prowadzone przez Panią Kasię, dzięki wsparciu ROPS.

"GOTUJ Z KASIĄ"

To zajęcia, które od lat cieszą się największym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. W trakcie zajęć dzieci uczą się i ćwiczą podstawowe umiejętności przygotowywania potraw. Mają też możliwość poeksperymentować z nowymi smakami. Zajęcia prowadzone przez Panią Kasię, dzięki wsparciu ROPS.

PYSZNOŚCI Z ROŚLINNOŚCI

Zajęcia prowadzone dzięki wsparciu Wojewody Podkarpackiego, przez panią Olę. Mają na celu zachęcić uczestników do poznawania nowych produktów i smaków, głównie kuchni roślinnej poprzez, m.in. przygotowywanie alternatyw gotowych słodyczy, przekąsek czy fast-foodów w wersji roślinnej.

"SŁODKIE FANTAZJE"

Zajęcia prowadzone przez panią Elę, z projektu ROPS. Skupiają się one na poznawaniu tajników pieczenia i dekorowania ciast oraz tortów. Skierowane do pasjonatów dekorowania i cukiernictwa, fanów lukrów plastycznych, mas marcepanowych ale także osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z cukiernictwem. Efektem zajęć będą samodzielnie wykonane ciasta.